Corsendonk Hotels

Corsendonk Hotels begon in de jaren 70 met het restaureren van de Priorij in Oud-Turnhout. Dit bouwde uit tot een erkend hotel met conferentiecentrum.

Vandaag de dag telt Corsendonk Hotels 5 vestigingen met elk een eigen en uniek karakter. De hotels zijn gelegen op unieke locaties en goed voor 447 comfortabele en volledig uitgeruste kamers!

Wie is wie?

De overkoepelende werking!

Jan-Felix Nédée
CEO
janfelixnedee@corsendonkhotels.com

Tom Dresselaers
CFO
dresselaers@corsendonkhotels.com

Bieke Buyens
Sales manager
buyens@corsendonkhotels.com

Eline Van Ginneken
Revenue manager
vanginneken@corsendonkhotels.com

Kaat Geysen
Marketing manager
geysen@corsendonkhotels.com

Sofie Van Tilborg
Content creator
vantilborg@corsendonkhotels.com

Marije Adams
HR manager
adams@corsendonkhotels.com

Peter Geerinckx
Finance
geerinckx@corsendonkhotels.com

Helena Vinckx
Finance
vinckx@corsendonkhotels.com

Wie is wie?

De hotel managers!

Romy Van Genechten
Hotel manager Corsendonk Turnova
vangenechten@corsendonkhotels.com

Marie-Line Loots
Hotel manager Priorij Corsendonk
loots@corsendonkhotels.com

Joey Landkroon
Hotel manager Corsendonk Viane
landkroon@corsendonkhotels.com

Simona Strakayova
Hotel manager Corsendonk Hooge Heyde
strakayova@corsendonkhotels.com

Björn Prasse
Hotel manager Corsendonk Duinse Polders
prasse@corsendonkhotels.com

 

De front office managers!

Katleen Van Hooydonk
Front office manager Corsendonk Turnova
vanhooydonk@corsendonkhotels.com

Dries Vanackere
Front office manager Corsendonk Duinse Polders
vanackere@corsendonkhotels.com

Werken bij Corsendonk Hotels

Wil jij bijdragen tot het bezorgen van een unieke beleving aan onze gasten?

Familiale hotels, unieke locaties, feest-en vergaderzalen, wellness en schoonheidssalons…  Elke vestiging heeft zijn eigen identiteit waarvan wij zeker zijn dat er één bij jou past.

Bij Corsendonk Hotels geven wij als familiebedrijf aandacht aan ieder individu en geven wij de kans jezelf te ontplooien. Interesse? Bekijk dan zeker onze openstaande vacatures of solliciteer spontaan via personeel@corsendonkhotels.com.

Ontdek onze vacatures!

Maatschappelijk verantwoord ondernemen bij Corsendonk Hotels

Corsendonk Hotels opereert met aandacht voor mens en omgeving. We streven naar een geïntegreerde aanpak met aandacht voor People, Planet & Profit. Het management en onze medewerkers nemen de taak op zich om de milieubelasting te beheersen en milieurisico’s te beperken.

Alle Corsendonk Hotels voldoen uiteraard aan de Vlaamse milieuwetten-en voorschriften, maar willen hierin graag een stap verder gaan. Om zowel de infrastructuur als het beleid continu te verbeteren en zuiniger te maken, registreren onze hotels regelmatig het water-en energieverbruik. Zo laat het handdoekenprogramma de gast de keuze om meerdere dagen gebruik te maken van de handdoeken en bedlinnen. Dit kan leiden tot economische winst. Deze winst kan dan weer gebruikt worden om te investeren in onze accommodaties.

 

Bekijk hier onze MVO-beleidsverklaring!

 

MVO-checklist:    

✓ Meer bio en fairtrade
✓ Geometrisch systeem
✓ Green Key eco label
✓ Lokale producten

@CORSENDONKHOTELS

Ontdek Corsendonk op instagram

Schrijf je in op de nieuwsbrief

blijf op de hoogte van al onze aanbiedingen, inspiratie en nog veel meer!